Üyelik Şartlar ve Koşulları

Bu üyelik hüküm ve koşulları ("Abonelik Hüküm ve Koşulları") www.orananaliziyap.com ("Site") kullanımını yönetir. Bu site bir web bahis analiz portalıdır.

Bu Siteyi kullanarak, bu Hüküm ve Koşulları okuyup anladığınızı ve her zaman bunlara uymayı kabul ettiğinizi belirtmiş olursunuz.

Ödeme
Gold veya Platinium hizmetimize abone olduğunuzda, 30 gün - 60 gün veya 90 gün olarak ücretlendirileceksiniz.

Hizmetlerimiz için ödemeler Banka Havalesi ile gerçekleştirilecektir. 

İptal
Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal etme hakkına sahipsiniz. İptal talebinizden sonra kullanılan gün sayısı ve %15 vergi kesintisi hesaplanarak kalan tutar tarafınıza iade edilecektir.

Fesih
Aboneliğinizi aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir nedenle herhangi bir zamanda feshetme hakkımız saklıdır:

  • Hizmet şartlarımızın ihlali
  • Analitik araçlarımızın ve verilerimizin yanlış kullanımı
  • Dolandırıcılık faaliyeti
  • Üyelik ücretlerinin ödenmemesi
  • Veri kazıma ve verileri izinsiz olarak dışa aktarma girişimleri kesinlikle yasaktır. Bu şartın ihlali, aboneliğinizin derhal feshedilmesine neden olur ve size karşı yasal işlem başlatılabilir.

Aboneliğiniz sona erdiğinde, dijital hizmetimize ve hizmet aracılığıyla sağlanan tüm veri ve analizlere erişiminizi kaybedersiniz. Bu hüküm ve koşulların herhangi bir şekilde ihlal edilmesi, aboneliğinizin geri ödeme yapılmaksızın feshedilmesine neden olabilir.

Garanti

Hizmetlerimizi "olduğu gibi" esasına göre sağlıyoruz ve satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk veya ihlal etmeme garantileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere açık veya zımni herhangi bir garanti veya beyanda bulunmuyoruz.

Hizmetimiz aracılığıyla sağlanan verilerin hatasız veya kesintisiz olacağını garanti etmiyoruz ve doğal afetler, iletişim arızaları, sunucu arızaları veya diğer teknolojik arızalar gibi makul kontrolümüz dışındaki olaylardan kaynaklansın veya kaynaklanmasın, herhangi bir hata, eksiklik, kesinti, silme, kusur, çalışma veya iletimde gecikme veya herhangi bir performans arızası için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Oran verileri dalgalanabilir ve bu tür değişikliklerden sorumlu tutulamayız. Hizmetimiz tarafından sağlanan bilgilere dayanarak herhangi bir karar vermeden önce oran verilerini kendiniz kontrol etmeniz ve onaylamanız tavsiye edilir.

Sorumluluğun sınırlandırılması
Hizmetimizin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olan doğrudan, dolaylı, özel, arızi veya sonuç olarak ortaya çıkan zararlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarardan hiçbir durumda sorumlu olmayacağız. Buna kar kaybı, iş kesintisi veya veri ya da bilgi kaybı da dahildir. Size karşı sorumluluğumuz, talep tarihinden önceki üç ay boyunca hizmetimizin kullanımı için tarafınızdan ödenen üyelik ücretlerinin tutarını aşmayacaktır.

Daha fazla bilgi için Sorumluluk Reddi sayfasını kontrol edebilirsiniz

İletişim Bilgileri
Soru ve önerileriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

İletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

Bize Ulaşın linkine tıklayın veya bizimle iletişime geçmek için "info@orananaliziyap.com" adresine e-posta gönderin.